Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.6.2011 ano přátelé je to pravda... Balů nás odhalil...  po těch letech co jsme spolu jsme se rozhodli vrhnout se do toho po hlavě a vzít se... více info na www.lenkaazdenek.estranky.cz

 

29.3. 2010 Zima je za námi a my se pomalu chystáme zase pracovat na naší zahradě.Balů nám určitě bude pomáhat a my ho přitom nezapomeneme vyfotit a ukázat Vám všem jak šikovného psa máme... :-)
Také by se nám líbil nějaký velký psí výlet... asi budemem muset něco vymyslet.

11.7.2009
panička se chystá s mojí psí babičkou na týden k moři tak budeme mít s páníčkem chlapskou domácnost...

27.4.2009 Vzhledem k tomu, že panička už nechodí do školy a už jí čekají až státnice na konci května, vyrazíme dneska odpoeldne na malý výlet s babičkou na Vraní skálu.

25.4.2009 Dnes se chystáme na Otvírání studánek v Hudlicích. Pokud se nám teda povede vzbudit páníčka...

11.4.2009 se koná další ze psích hromadných výletů! Propozice najdete zde. Už se moc těšíme!!!


3.3. 2009
Nějak jsme zapomněli poznamenat přípravu dnes již snad zdárně proběhlé psí procházky. Teď toho zas asi moc nechystáme, snad jen převlečení našich stráneček do jarního kabátu - čeká se jen na to až se jaro projeví i venku, nechce se nám stránky oblékat do bláta a louží :-) 

 

Panička se intenzivně připravuje na taneční vystoupení, které proběhne 14.2.09 v Diavdle Blaník v Praze, ale pak mi slíbila, že se určitě vrhne do plánování nějakého psího výletu... už se na něj moc těším. Říkala, že to předem vidí na některou březnovou sobotu - to aby s námi mohl jít i páníček.

"Užíváme si" ošklivého počasí a Balůových zabahněných tlapiček... Už se těšíme na jaro!

 

Připravujeme se na Vánoce. Balíme dárečky, zdobíme stromeček a uklízíme. Balů pomáhá i u pečení cukroví. Máme to ale šikovného pejska...

7.12.08 se snad znovu sejdeme s ostatními hafíky na soukromé Psí mikulášské v Suchomastech.

6.12.08 mě chce panička zas předhodit četům a Mikuláši na Psí mikulášské v centru Help pes v Motole. Já byl ale letos moc hodný, tak se vůbec nebojím... pozvánku najdete zde.

 

15.11.08 se páníčci chystají na výstavu psů do Letňan.

Obrázky a Animace

Nejlepší obrázky pro Zvĺřata

 

9.11.08 Máme v plánu další super psí výlet. Tentokrát je sraz v Suchomastech a měli bysme se potkat se starými známými, tak se moc těšíme!

 

18.10.08 Plánujeme účast ne mega psím výletě. Více info na: http://www.hafanizberounska.estranky.cz/clanky/vylety/velky-seznamovaci-vylet-18_10_2008

13.9.08 Páníčkové se chystají na dovolenou k moři. Prý mě sebou vzít nemohou tak budu muset být doma a bude mě hlídat teta Milča a taky jedna z mých psích babiček...

 

10.8.08 chystáme oslavu našeho ročníhou soužití. Ten čas ale letí...

 

3.8.08 něco se určitě chystá, ale panička o tom zatím moc nemluví, prý aby to nezkřikla... asi to bude vážně něco velkýho...

 

 

12.7.08 mi panička odjíždí na 14.dní pryč. Jede dělat vedoucí na letní tábor do Podhradí až k Ledčí nad Sázavou, tak budu doma sám s páníčkem. Tak plánujeme pánskou jízdu, znáte to: víno, ženy, zpěv... v mám případě spíš vodu, vytí, fenky... ;-)

 

 

24.5.08 chceme jet s paničkou Vodácký maraton na Berounce - jen jako doprovodné vozidlo a záchraná služba pro páníčka a jeho kamaráda, kteří se chystají závodu aktivně zúčastnit. Tak jim držte palce.

11.5.08 se chystáme navštívit naší 1.hodinu základního výcviku na psím cvičišti. Tak nám držte palce.

10.5.08 máme v plánu další výlet na Malou Vísku za "psími prarodiči". :-) Tentokrát i s páníčkem.