Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.9.2011 tak moji páníčkové už jsou konečně svoji (už skoro měsíc)... koukněte jak nám to slušelo do rubriky co jsme prožili....

 

22.6.2011 tak už nám jsou 4. roky... více v rubrice co jsme prožili....

 

6.6.2011 tak už jsem to vyšpekuloval... panička si nechá růst dlouhé vlasy, páníček se naopak stříhá, oba shánějí nějaké nové svrška (bohužel i pro mě ), řeší dort a koláčky ... asi bude svatba, sice nemám tuchu co to je, ale asi to bude velký.... (více v rubrice "Co chystáme")

 

14.5. 2011 tak už je to jisté Banny je opravdu kluk... další chlap do smečky... ještě že máme tu paničku...

A jak jsem minule slíbil jsem tu s další novinkou... panička mi dnes zkoušela jakousi bílo - červenou mašli a povídala něco o tom, že mi to s ní a páníčkem bude v srpnu na těch fotkách moc slušet... naprosto jsem nechápal k čemu je ta mašle dobrá a co v srpnu bude, ale budu dál sondovat a dám vědět hned jak se něco dovím...

 

19.3.2011 Hlásíme se s první letošní novinkou a vězte, že brzy bude následovat další. tak tedy... kdo zná mou paničku jistě ví, že v únoru má svátek a její kolegyně z práce (prý jsou to hodný paní, ale já je neznám...) nám nadělily přírůstek do rodiny.

 

p1060098.jpg

Dovlte abych Vám představil Banny. Zatím není jisté zda je to holka nebo kluk, proto Banny, aby jsme v budoucnu nemuseli případně přejmenovánat.

 

 

29.12.2010 nový článeček v sekci "Co jsme prožili" s názvem "Jak jsem měl bebíčko". Upozorňujeme, že je to čtení pouze pro otrlé povahy. ;-)

 

 

9.7.2010 Naše psí kamarádka a její panička z Berouna nás požádaly abychom Vás všechny informovali o tom, že asi tak za 14.dní (2.polovina července) budou k odběru jejich štěňátka Labradorského retrívra.

Obrazek


Maminka je bez PP, ale velmi inteligentní a šikovná holka, kterou baví agility a umí spoustu úžasných kousků. Tatínek je americký typ labradora s PP. Aktivně se se svými páníčky věnují canisterapii (má zkoušky) a agility. Štěňátek je celkem 5 - 3 holčičky a 2 kluci, všichni světlé barvy. Kluci jsou hodně světlí a moc hodní, takoví medvídci do nepohody. Holčičky jsou tmavší zlaté barvy a dvě z nich jsou dost temperamentní, proto dá panička přednost spíše zkušenějším chovatelům.

Pokud máte o štěňátka zájem určitě rychle kontaktujte jejich paničku Hanku Fraňkovou na tel. 606 325 515


Obrazek

více fotek najdete zde22.6. 2010

Balů má narozeniny,

my máme přání jediný,

hodně štěstí, hodně štěstí,

hlavně to zdraví...


18.5. 2010 tak se konečně všichni můžete podívat jak ten náš nový drobeček vypadá...

 

Obrazek

(autorem fotografie tohoto "raťafáka" je její paníček Ing. Zdeněk Bělohlávek)

 

15.5. 2010 tak od úterka máme do Hudlické smečky nový přírůstek - štěňátko hladkosrstého foxteriéra Ťapku, ona není až tak úplně naše - páníčky jsou jí naši hudličtí psí prarodiče, ale i tak jí do své smečky počítáme. Fotečky dodáme hned jak se nám toho raracha povede vyfotit (zatím máme jen šmouhy...

29.10.2009
ta už je tu i nějaké to povídání o včerejším výletu kolem Krušné hory.
 

Tak už jsou na netu naše  fotky z dnešního výletu kolem Krušné hory. Stačí kliknout SEM.


POZOR POZOR!!!!!!!!!

Je tu další velká psí procházka. Podrobnosti se dočtete zde.

POZOR, POZOR!!! Něco se šušká o další psí procházce...

Snad se vypravíme na nějakou srpnovou mega psí procházku....

7.7.2009 Panička se konečně přemohl a dala sem pár řádek a hlavně fotky z včerejší procházky k lomu Alkazar.

22.6.2009 Naše psisko je zas o rok starší - už nám jsou 2 roky

Obrazek28.5.2009
se naše panička stala, zatím neoficiálně, Ing. Lenkou M.

 

15.5. 2009 Máme doma "hrdinu" a zachránce naší psí kamarádky... Zdenda zatrhl Aishin soukromý výlet a předal ji v pořádku jejím páníčkům...

13.4.2009 tak už máme k fotečkám i článek o našem posledním velkém psím výletě.

11.4.2009 článek ještě nemáme, ale fotky z dnešního psího výletu z Křivoklátu do Zbečna a zpět už na netu jsou; najdete je tady.

7.3. 2009 nám Balů vyhrál jedinečný a prestižní titul, který se na běžných psích soutěžích jen tak získat nedá!!!
POZOR! POZOR!
Máme doma největší psí ksichtík na Berounsku!
A zde už je vítěz osobně.

Obrazek