Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet na hrad Točník

5. 7. 2008

Výlet na hrad Točník

Dnes se celá naše smečka vypravila na výlet, když říkám celá tak myslím sebe (psa), paničku a páníčka. Vyjížděli jsme z Hudlic pěkně po obědě a já se zas moc těšil, protože každý výlet autem je předzvěst nějakého dobrodružství (aspoň pro mě).

Auto jsme nechali zaparkované v Žebráku u hřiště a šli jsme kolem potoka takovou hezkou cestou směr hrad. K Točníku jsme se šplhali po děsné příkré cestě, podle páníčka to prý byla skartka či co, ale mně se to moc nezdálo, navíc jsem musel paničku na ten kopec vytáhnout a to už mi dalo pěkně zabrat. Když jsem, ale došli k pokladně páníčkové se rozhodli, že se na tu bitvu, kvůli které jsme tam lezli, nepůjdeme podívat, protože vstupné bylo nehorázně vysoké a tak jsme se otočili a šli jsme zase dolů.

Domů se nám ale ještě nechtělo a tak jsme se prošli přes louky zpátky do Žebráka s tím, že tam navštívíme páníčkovu babičku.

Obrazek

            Na jedné z luk jsem objevil spoustu balíků slámy a tak jsem si na nich pěkně zařádil, skákal jsem nahoru a pak zas dolů a taky jsem paničce pózoval. Páníčkům se to moje řádění líbilo natolik, že se ke mně po chvilce přidali a tady je výsledek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

          Když jsme se dostatečně vyblbli, pokračovali jsme směr babička. Cestou jsme ještě minuli ohradu s dvěma kobylkama Haflingů, panička povídala něco o tom, že budou mít brzy hříbátka, ale mě to nic neříká… J  

            Babička byla moc překvapená, že nás vidí, ale taky se mě hrozně bála (ona se totiž bojí všech psů) a tak jsem musel být pořád přivázaný a ležet u paničky, abych se k babičce náhodou nepřiblížil. Tak jsem u paničku způsobně ležel a předváděl jsem jak moc jsem vychovaný a poslušný…

            Nakonec jsme dokončili náš vycházkový oblouk a vrátili se zpět k autu. Cestu  do Králova Dvora jsem víceméně prospal. Panička pak ještě odvezla páníčka do práce a pak už jsme jeli k ní domů.

            Musím říct, že tyhle výlety jsou super, ale to horko jednoho opravdu zmůže…

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář