Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet na Vraní skálu

13. 10. 2008

Výlet  na Vraní skálu

Obrazek

Moje hudlická psí babička přemluvila moje páníčky, aby s ní šli na takový podzimní výlet na Vraní skálu (cca10km). Výlet to byl parádní, šli jsme lesem z Hudlic, přes údolí a potok na Svatou a pak ještě dál po modré a pak po žluté značce.

Obrazek

 Trasa je to super, šlo se lesem, takže jsem mohl volně běhat a stopovat. Jen ten kousek přes silnici kolem hřbitova na Svaté a při cestě zpět, když jsme šli zkratkou přes vesnici jsem musel být na vodítku L. To moje spolubydlící a kamarádka Besinka musela být na vodítku pořád, protože by v momentě zdrhla po stopě a už by jí asi nikdo nechytil.

Obrazek

Ale jinak paráda. Počasí se nám vydařilo a výhled ze skály je vážně boží. Teda to říkala panička, protože já jsem až úplně nahoru nesměl. Vrchol skály je pro pejsky neschůdný a hrozí reálné riziko zřícení. Mně to ale stačilo i do mezipatra, kde jsem čekal, až se páníčci na střídačku pokochají výhledem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cestou zpátky jsem šli kolem polí, kde zrovna sklízeli slunečnice a pak jsme na louce taky našli bedlu. A já běhal a běhal a byl ve svém živlu… jen panička už dole pod Hudlicemi u potoka vypadala, že ji budeme muset nahoru vynést, ale nakonec sebrala zbytky sil a došla po svých. No po pravdě já po příchodu domů, taky odpadl, ale výlet to byl přesně dle mého gusta, můžeme ho všem vřele doporučit!!!

Obrazek