Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní výlet kolem Krušné hory. 28.10.2009

29. 10. 2009

 

Sváteční den jsme si letos rozhodli zpříjemnit dalším psím výletem. Už od rána u nás bylo znát, že se bude něco dít: panička dělala svačinu, páníček připravoval auto a já z toho byl poněkud nervózní. Když k nám dorazila teta Péťa se svým synovcem Míšou a malinkatým štěňátkem kokra Lindou, dostoupla moje nervozita vrcholu. Po té co mě páníčkové naložili do auta a vyrazili jsme k hudlickému hřišti, jsem nadšením a radostí ani nevydržel sedět, a to jsme jeli jen kousínek přes vesnici. U hřiště už byli dvě paničky se svými psími miláčky. A chvilinku po nás dorazil i zbytek výpravy. Bohužel trhnout rekord 21 hafanů se nám nepodařilo. Na poslední chvíli spousta lidiček odvolalo účast a tak nás šlo nakonec „jen“ 12 lidiček a 13 pejsků. (Doufám, že to panička dobře spočítala, v tom mumraji to nebylo úplně jednoduché.)

 

Obrazek

 

Šli jsme už nám známý okruh, který jsme absolvovali už letos na jaře, jen s tím rozdílem, že teď místo sněhu a náledí bylo všude krásně barevné listí a bahníčko a protože s námi šel taky můj páníček nemuseli jsme dojít až silnici, ale šli jsme zkratkou, která vedla částečně i lesem, což spousta pejsků ocenilo, a spousta páníčku ne. :-)

Obrazek


 

 

Cestu jsme si tím ale příjemně zkrátili, takže zpět k autům jsme nedorazili ani tak moc unavení. Dokonce i štěňátka, co s námi šla se držela a většinu cesty a některá i celou trasu uťapala po svých.

 

Obrazek

 

Byl to krásný výlet a už se moc těšíme na nějaký další....

 

Obrazek

 

Fotoalbum k tomuto výletu najdete ZDE.