Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítání jara 8.3.2008

9. 3. 2008

Vítání jara 8.3. 2008

            Tak máme za sebou další hromadný psí výlet. Tentokrát byl ještě hromadnější než ten minulý. Sešlo s námi 20 procházky chtivých pejsků (+ Balů = celkem 21 hafanů).

Obrazek

            Některé už jsme znali od minula -  Arwenku, Žufrýka, Benjiho, kníračku Sáru a další. Plno dalších nám bylo ze začátku neznámých, ale Balů se všemi opět velmi rychle seznámil a našel si nové kamarády.

            Terén byl poněkud náročnější než na minulém pochodu – po pravdě ty kopce byly děsný ;-), ale teď s odstupem nás hřeje pocit vítězství, že jsme je zdolali, i když nás nohy a tlapky bolí ještě teď (nedělní dopoledne).

            Celou trasu jsme se všemi ale nešli. Náš pochod začal až ve Sv. Jánu pod Skalou. Původně jsme měli v plánu dojít se všemi k lomu Malá Amerika, bohužel to se nám jaksi nepodařilo, neboť lom jsme cestou někde minuli. Stane se J. Když naše početná psí smečka dorazila na jedno z mnoha rozcestí a za nedalekým vrchem se začaly rýsovat věže Karlštejna, rozhodli jsme se, že se vydáme na cestu zpět. Spolu s námi to otočila i Tereza s kníračkou Sárou a Hříbci. Dali jsme se první cestičkou směřující k Berounce a na konec jsme vylezli u srubu pod Bubovickými vodopády. Potom už jsme došli „pohodlně“ (nutno podotknout že už nás začínali bolet nožičky) do Srbska, po tom kousek po cyklostezce kolem Berounky a po žluté značce do Hostíma a odtud už jen kilometr po silnici zpátky do Sv. Jána od Skalou. K autům jsme se dostali kolem 16.hodiny ve značně „ušlém stavu“ (tedy aspoň já a Balů jsme byli ušlí, za zbytek naší malé výpravy nemohu mluvit)…

            Večer jsme se oba pořádně nebaštili a potom padli do svých pelíšků a moc krásně se nám spinkalo…

 

Už se moc těšíme na další psí výlet.

 

A tady přikládám odkaz na fotečky, během zítřka přibudou ještě další od Terky, takže obnovíme nebojte.

 http://lentilka09.rajce.idnes.cz/VITANI_JARA_8.3.08/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

výletík

(Monča a Arwen, 10. 3. 2008 14:48)

tak už konečně vím, jak si to užili ti odpadlíci. fotky jsou skvělé, večer hodím odkaz k mému článku. pa a zase někdy příště - tentokrát bez kopečků :-D